Ücretsiz ve Sermayesiz Bayilik Veren Firmalar

Ek İş Veren Firmalar admin

Bu yazımız da sizlere belli başlı sermayesiz açabileceğiniz bayilikleri sıralıyoruz.

Çiğköftemiss Bayilik Şartları
Son yıllarda hemen hemen bütün illerde abartısız en çok tercih edilen sektör oldu çiğ köfte sektörü. Bu bağlamda çiğköftemiss markası bayilik açmak isteyenlere, giriş ücreti olmadan, isim hakkı ödemeden, franchise bedeli ve farklı istekler olmadan bayilik hakkı vermektedir. Aylık kota sıkıntısı olmadan istediğiniz kadar alarak satışa başlayabilirsiniz.

Lezizhan bayilik şartları
Türkiye’nin önde gelen çiğ köfte markalarından biridir Lezizhan. Yaklaşık 10 yıldır sektörde hizmet veren firmanın bugün 100 lerce bayisi bulunmaktadır. Firmanın en güzel özelliklerinden biri herhangi bir bedel ödemeden bayilik açabiliyor olmanız yanında kurulum paketi de sunuyor. Lezizhan markasının bir başka özelliği ise açılışta sizlere bedava sunduğu şeyler. Bunlar önlük, tişört, şapka, danışmanlık hizmeti, eğitim hizmeti ve açılış için 25 kilo gram çiğ köfte.

ücretsiz çiğ köfte bayiliği

Yesa Çiğ Köfte Bayilik Şartları
Merkezi Ankara da bulunan Yesa çiğ köftenin 2013 yılı itibariyle hedefi pek çok bayilik açmak. Her türlü sağlıklı olduğuna dair belgeleri bulunan markanın Ankara’dan açılarak tüm Türkiye’ye yayılarak büyümek gibi bir hedefi var. Sadece iş yerinizin konumunu belirlediğiniz takdirde hiçbir ücret ödemeden bu markayı alabiliyor dilerseniz yurt dışında bile açabiliyorsunuz.

Sampi Pide Bayilik Şartları
Ankara’nın bir başka meşhur markasında sıra. Şampi pidenin yaklaşık 25 yıla dayanan bir mazisi var. Artık Türkiye geneline açılmayı hedefleyen markanın teşvik amaçlı hiçbir ek ücret talebi bulunmamaktadır.

Çilek Mobilya Bayilik Şartları
Mobilya denince aklınıza gelen markalardan biridir Çilek mobilya. 2013 yılı itibariyle büyüme hedefleri koyan markanın Türkiye genelinde bayilik açmak gibi bir hedefi var. Bu nedenle de başvuran kişilere çeşitli kolaylıklar sunmayı tercih ediyorlar. Geçmişi uzun yıllara dayanan Çilek mobilyanın şuan hali hazırda yüzlerce bayisi bulunmaktadır. Daha çok büyümek isteyen markanın bayilik şartları arasında isim hakkı ve franchise ücreti bulunmamakla beraber kota sıkıntısı da yoktur.

Tefal Bayilik Şartları
Yaklaşık 20 yıldır beyaz eşya sektöründe hizmet veren Tefal markasının şuan hali hazırda 120 ülke de bayiliği bulunmaktadır. Dönem itibariyle beyaz eşya sektörünün ne derece karlı bir sektör olduğunu düşünürsek ülkemizin en köklü ve güçlü markalarından biri olan tefal e yatırım yapmakta çok akıllıca bir davranış olur. Tefalin büyüklüğü ve yüksek kar marjı düşünüldüğünde firmanın şartları da ağır olur gibi geliyor akla ama tefal bayilik kurmak isteyenlere çok büyük kolaylıklar sağlıyor.  Ülke içerisinde başvuru yapan herkes için geçerli şartların bazıları şunlar. Ek ücret talep etmiyor tefal, isim bedeli ve franchise ücreti yok. Bu ödemeler olmadan kolay bir şekilde bayilik alabilir ve işinizi kurabilirsiniz.

Sermayesiz bayilik arıyorsanız eğer yukarıdaki firmalarla iletişime geçmelisiniz

İlgili kelimeler:

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Ücretsiz ve Sermayesiz Bayilik Veren Firmalar” üzerine 1 yorum

  1. Yasemin dedi ki:

    Merhaba Antalya Kepezde ikamet ediyorum çocuklarım küçük olduğu için dışarda çalışamıyorum. Kalem, kına ve davetiye işi yapabilirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir