Hafta Sonu Ek İş Fırsatları İzmir, İstanbul, Ankara

Ek İş İlanları admin

Cumartesi Pazar Ek İş

Maddi sorunlar mı yaşıyorsunuz? Şu andaki işinizde yeterince para kazanamıyorsanız sizde ek iş yapabilirsiniz. Çalıştığınız işte mesai bitiminde ya da tatil günlerinde part time olarak bir yerde çalışarak Cumartesi Pazar ek iş yapabilirsiniz. Bu sizi maddi olarak biraz rahatlatabilir. Ancak ek iş bulmak da biraz zordur. Çünkü zaten işten yorgun argın eve döneceğiz bir de ek iş aramak gerçekten zordur. Ayrıca bulduktan sonra saatlerinin şu anda çalıştığınız iş yeriyle çatışmaması gerekir. Bunun için size tavsiyemiz mümkün olduğu kadar tatil günlerinde hafta sonu ek iş yapın. Böylece iş bulma konusunda daha az zorluk yaşarsınız.

Hafta sonu ek iş arıyorum

Bunun yanında durumu olmayan öğrenciler için okumak biraz külfetlidir. Bu sebeple hem çalışıp hem de okumak zorundadırlar. Siz de eğer öğrenciyseniz ihtiyaçlarınızı karşılamak için Hafta içi okula gidip cumartesi pazar ek iş yapabilirsiniz. Böylece biraz olsun maddi olarak rahatlarsınız. Ayrıca emekliyseniz ek iş yaparak biraz daha kazanabilirsiniz. Malum insanlar çalıştıkları zaman emekliliğin hayalini kurarlar. Ancak emekli olduktan sonra aldıkları maaş yetmez. Bunun için tekrar çalışmaya başlarlar. Kimisi part time kimisi de full time olarak çalışır. Bunun yanında da bazı kişiler erken yaşta emekli olurlar. Bunun keyfini çıkarmaya çalışırlar. Ancak bir süre sonra evde sıkılmaya başlarlar. Kendilerine meşgale bulmaya çalışırlar.

Hafta sonları yapılabilecek ek iş önerileri

Onlara tavsiyemiz hem zamanlarını değerlendirip hem de para kazanmalarıdır. Emekli olan insan artıkbir yere sürekli bağlanmaktan rahatsız olur. İstediği zaman tatile gitmek istediği zamanda evde kalmak ister. Bunun için genelde part time işleri tercih ederler. Bir de isterlerse bir ofis açıp, gayrimenkul işine girip ev alım satımı, arsa alım satımı yapabilirler.

Hafta sonu yapılacak ek işler

Hafta sonları  yapılabilecek ek işlerin başında şoförlük, garsonluk, güvenlik, giyim mağazalarında part time çalışabilirsiniz. Bunların yanı sıra köpek bakıcılığı, temizlik, bebek bakıcılığı işi de son zamanlarda daha çok ilgi çekmektedir. Özellikle İstanbul’ da hafta sonu ek iş olarak köpek gezdirme gayet iyi bir fikir.

İlgili kelimeler:

Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir