Evden Poşet Katlama İşi Veren Firmalar ve Telefonları

Evde Ek İş admin

Sizin de bildiğiniz gibi, ülkemizde son dönemde özellikle ekonomik istikrarsızlık dolayısıyla işsizlik oranı iyice yükseldi ve muhtemelen siz de aynı benim gibi gittikçe büyüyen işsizler ordusuna katılmışlardan birisiniz. İşte tam olarak bu noktada Evden Poşet Katlama İşi bizlerin imdadına yetişiyor. Çalışmamamıza rağmen hayatımızı devam ettirmemiz için bir şekilde gelir elde etmek gerekiyor, ki hatta çalışıyor olsak bile biriken borçların ödenmesi için elimizde bir ek gelir imkanı olması zorunlu hale gelmiş durumda.

Evden Poşet Katlama İşi Nedir, Nasıl Yapılır?

Birçok mağaza, ilk bakışta çok önemli görünmese bile kendine has orijinal ve otantik poşet tasarımlarıyla müşterilerinin ilgisini çekmek istemekte. Aslında terimsel olarak olarak “conspicuous consumption” (kazancını ürün ile belli etmek de diyebiliriz Türkçe ifade edecek olursak) olarak tanımlanan bu durum mağazaların pazarlama stratejileri içinde çok önemli bir yer tutuyor. Yani, bir mağazadan alış veriş yaptığınızda sokakta yürürken o mağazanın poşetini taşıdığınızda aslında farkında olmadan siz de mağazanın reklamını yapmış olduğunuz için bunun farkında olan firmalar Evlere Poşet Katlama İşi vermek durumunda hissediyorlar. Dolayısıyla, bizlere de para kazanabileceğimiz bir iş imkanı sağlayarak işsizliğin yükseltiği şu günlerde istihdam yaratmış oluyorlar.

Evden Poşet Katlayarak Ne Kadar Para Kazanırım?

Eve poşet katlama işi veren firmalar genellikle bu işi verirken size bir örnek numune bırakıp işin nasıl yapılacağını da anlatırlar. Bunu yaptıktan sonra size bu işi ne kadar zaman içerisinde teslim etmeniz gerektiğini de söylerler. Hazırladığınız poşetleri de gelip evden alırken genellikle ödemeyi yaparlar. Malzemeleri de bu firmaların temsilcileri bırakır, size yalnızca işin el hünerine bağlı kısmını yapmak kalır. “Fazla uzatma da ne kadar kazanırız onu söyle.” diyecek olursanız da aldığınız iş miktarına bağlı değişmekle birlikte aylık geliriniz 750 lira ile 1200 lira arasında değişebilir diyebilirim. Yani bu işi bir de iki kişi yapıyorsanız geliriniz iki katına çıkar ve rahatça kiraları ve faturları ödeyebilirsiniz, ya da ek iş imkanı olarak değerlendiriyorsanız da istediğiniz ekstra şeyleri satın alabilirsiniz.

Evden Poşet Katlama İşi Veren Firmalara Nasıl Ulaşırım?

İnternet kullanımı iyice yaygınlaştığı için bu firmalar genellikle iş ilanlarını internet üzerinden verme yoluna gidiyorlar; ancak tüm bu ilanları bir arada bulunduran herhangi bir platform olmadığı için de işiniz Google’a kalmış oluyor. Ya da, “uğraştırmayın beni aramakla” diyecek olursanız da bu yazının altında bulunan yorum kısmından adınız ve mailinizle işi yapmak için ne kadar istekli olduğunuzu ve varsa iş hakkındaki deneyimlerinizi de kısaca özetleyen bir yazı yazarsanız biz size elimize bu tür ilanlar geldiğinde ulaşabiliriz. Ancak, bilgilerinizi verirken kesinlikle telefon numaranızı yazmayınız!

Daha önce Evden Poşet Katlama İşi yaptınız mı? Evlere Poşet Katlama İşi Vermek isteyen firma temsilcisi misiniz? Ya da evden ek iş imkanı hakkında eklemek istediğiniz fikirleriniz ve tecrübeleriniz mi var? Tüm bunları da yorum kısmına ekleyebilirsiniz.

İlgili kelimeler:

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Evden Poşet Katlama İşi Veren Firmalar ve Telefonları” üzerine 15 yorum

 1. Sinem dedi ki:

  Merhaba ewde ek is ariyorum

 2. sema dedi ki:

  Poşet katlama işi istiyorum bana ulaşırsaniz sevinirim ihtiyacım var Yozgat sorgun da oturuyorum

  1. sema dedi ki:

   ?

 3. sema dedi ki:

  İhtiyaç im var poşet katlama işi istiyorum

 4. Elmas dedi ki:

  iş istiyorum poşet katlama iki arkadaşız.

 5. merve dedi ki:

  merhaba poset katlama isine cok ihtiyacim var konyada oturyorum hersey cocuklarim icin

 6. Gulcan dedi ki:

  Bu işi yapmak istiyorum ve bu iş ile ilgili bilgi almak istiyorum

 7. Hazal dedi ki:

  Merhaba. İyi akşamlar. Evde ek iş yapmak istiyorum. Üniversite öğrencisiyim. İşe ihtiyacım var benimde herkes gibi. Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 8. Mami dedi ki:

  Poşet katlamak istiyorum ankara

 9. Nimet dedi ki:

  Iş istiyorum evde poşet katlama 2 aile evde poşet katlamak istiyoruz adana bana ulaşırsanız sevinirim

  1. Nimet dedi ki:

   Is istiyorum evde poşet katlama 2 aile evde poşet katlamak istiyoruz adana seyhan bana ulaşırsanız çok sevinirim gerçekten ihtiyacımız var

  2. Nimet dedi ki:

   Iyi günler Is istiyorum evde poşet katlama 2 aile evde poşet katlamak istiyoruz adana seyhan bana ulaşırsanız çok sevinirim gerçekten ihtiyacımız var

 10. Tuğba dedi ki:

  Poşet katlama isi istiyoruz annemle ankara da oturuyoruz geri dönüş yaparsanız çok seviniriz

 11. Filiz dedi ki:

  Poset katlama isi istiyorum izmir bornova

 12. Özge Akkaya dedi ki:

  Annemle evde yapabilceğim iş arıyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir