Evden Mandal İşi Veren Firmalar ve Telefonları

Evde Ek İş admin

Çamaşırlarınızı astınız, günlük işleriniz bitti ve geri kalan zamanınızı bilgisayar başında öldürüyorsunuz; ancak bilgisayar başında oturmak yerine bu boş zamanları Evden Mandal İşi yaparak değerlendirerek para kazanmak istiyorsunuz. Ne büyük şans, doğru yerdesiniz!

Evden Mandal İşi Nasıl Yapılır

Ev hanımlarına, emeklilere, öğrencilere, kısacası zamanının büyük çoğunluğunu evde geçirip bunu değerlendirmek isteyen bütün vatandaşlara çeşitli firmalar tarafından Mandal Montajı İşi veriliyor. Evden Mandal İşi Veren Firmalar, temsilcilerini evinize göndererek hazır malzemeleri gelip evinize bıraktıktan sonra, mandalların montajını da yapmak için gerekli diğer mekanik aletleri de size bırakıp bu işin nasıl yapılacağını anlatıyorlar. Doğal olarak, size de sonucunda bu kolay işi yapıp para kazanmaya başlayarak kendinize bir ek gelir kapısı oluşturmak kalıyor. Ve en önemlisi, bu işten çok da iyi paralar kazanılabiliyor.

Evden Mandal İşi Kaç Para Kazandırır

Daha henüz dediğim gibi, evden mandal montajlayarak göz ardı edilemeyecek miktarlarda para kazanılabiliyor. Bu işi veren firmalar genellikle parça başı ödeme yapmak yerine kilo ile ölçüm yapıp ona göre ödeme yapıyorlar. Ve firma sahipleri ve temsilcileriyle son yaptığımız görüşmelere göre 1 kilo montajlanmış mandal için ortalama 15 lira ödüyorlar. En nihayetinde, bu işi yapmanın ne kadar kolay olduğunu düşününce belki de mağazada gördüğünüz elbiseyi almak, gidemediğiniz konserlere gitmek, hafta sonu yaptığınız kaçamaklar için tekrar tekrar düşünmek zorunda kalmıyorsunuz. Hatta, bu işi eğer yeterince sadakatlı bir şekilde yaparsanız ve evden ek iş yapmanın zorlukları hakkında yazdığımız yazıdaki önerileri de dikkate alırsanız gerçek işinizi bırakıp yalnızca bunu yaparak bile hayatınızı geçindirebilir, kiranızı ödeyebilir ve makul bir yaşam standardına bile sahip olabilirsiniz.

Evden Mandal İşi Veren Firmalar

Evden mandal işi yapmak istiyorsunuz ve firmalara ulaşmak için bir yöntem arıyorsunuz. Bunun için, sitemizde aşağıda yorum kısmına adınızı ve mail adresinizi bırakarak bu işte varsa deneyiminizi ve ne kadar istekli olduğunuzu da belirterek firmaların size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Ayrıca, özellikle uyarmam gerektiği için yenilemek zorunda hissediyorum, yalnızca bu site özelinde değil, internette herhangi bir yerde bireysel telefon numaranızı asla paylaşmayınız. Çünkü eminim hepinizin telefon dolandırıcılıklarından haberi vardır. Sitemizi ziyaret eden siz güzide misafirlerimizin bu tür dolandırıcılıklarla karşı karşıya kalmasını kesinlikle istemeyiz.

Evden Mandal İşi hakkında eklemek istediğiniz başka bir şey mi var? Firmalara ulaşmak için daha iyi yollar mı biliyorsunuz? Ya da evden mandal işi vermek isteyen bir firmanın temsilcisi misiniz? Yalnızca aşağıda yorum kısmına kıymetli fikirlerinizi belirtirseniz bundan hem bizler hem de siteyi ziyaret eden diğer arkadaşlar faydalanmış olur.

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Evden Mandal İşi Veren Firmalar ve Telefonları” üzerine 6 yorum

 1. İsmail Yılmaz dedi ki:

  İşsizim evde mandal yapabilirim
  Maltepe – Istanbul

 2. gozde dedi ki:

  istanbul kartal

 3. şöhret dedi ki:

  Ben ve arkadaşım mandal işi yapmak istiyor uz istanbul Arnavutköy de oturuyoruz

 4. cigdem ve kezban dedi ki:

  Ben gorumcem mandal ısı yapmak ıstıyoruz

 5. cigdem ve kezban dedi ki:

  Ben gorumcem mandal ısı yapmak ıstıyoruz afyonkarahısar da ıkamet ediyoruz

 6. şerife dedi ki:

  Bu işe ihtiyacım var elim hızlıdır Gaziantep/nizip te oturuyor geri dönüş yaparsanız çok memnun olurum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir