Evden Lavanta Keseleme İşi Veren Firmalar ve Telefonları

Ek İş Veren Firmalar admin

Komşunuza gittiniz ve evinin kokusuna hayran kaldınız, muhtemelen o evde Lavanta Keseleme İşi yapılmıştır ya da evde çeşitli yerlerde lavanta keseleri vardır. Genelde bunu yapan insanlar işin sırrını kimseye vermezler ama siz bir şekilde bundan haberdar oldunuz ve evde boş zamanlarınızı geçirirken iş yaparak kendinize ek gelir kapısı oluşturmak istiyorsunuz. Lavanta keseleyerek hem bu şekilde para kazanabilirsiniz hem de eviniz mis gibi kokar.

Lavanta Keseleme İşi Nedir?

Lavanta çiçeği, bilindiği gibi, güzel kokusuyla ün yapmış bir çiçektir. Bu yüzden, insanlar evlerindeki pis kokuları bastırması açısından özellikle organik olması dolayısıyla air wick gibi sentetik kokular yerine lavanta keseleri bulundurmayı tercih ediyorlar. En nihayetinde, bu keselerin hazırlanması için de firmalar Evlere Lavanta Keseleme İşi vererek ev hanımlarına, emeklilere ve öğrencilere, kısacası zamanının büyük çoğunluğunu evde harcayan insanlara istihdam oluşturmuş oluyorlar. Dolayısıyla, siz evden ek iş arayan insanlar olarak bu istihdamdan faydalanıp ihtiyaçlarını giderecek miktarlarda para kazanabiliyorsunuz.

Lavanta Keseleme İşinden Kaç Para Kazanırım?

Lavanta keseleyerek, evde yapılan diğer işlere nazaran daha düşük miktarlarda para kazanıldığını söyleyebiliriz, bu yüzden çok fazla tercih edilen bir iş de değildir aslında. Firmalar genellikle hazırladığınız kese başı ücret ödeme yoluna giderler ve her lavanta kesesi için 25 kuruştan 1 liraya kadar öderler. Aslında, işin kolaylığı da düşünüldüğünde, yine sonucunda güzel paralar kazanılabilir de diyebiliriz. Her şeye rağmen, bu işin en kazançlı tarafı da evinizi saracak ve komşularınızı imrendirecek olan güzel lavanta kokuları olacaktır.

Evden Lavanta Keseleme İşi Veren Firmalara Nasıl Ulaşılır?

Türkiye’nin neredeyse her şehrinde firmalar evlere lavanta keseleme işi vermektedir. Bu firmalara ulaşmak için, sitemizde aşağıda bulunan yorum kısmına mail adresinizle birlikte bu işle ilgili varsa önceki tecrübelerinizi ve bu işi yapmak için ne kadar istekli olduğunuzu yazarsanız firmalar sizinle iletişime geçeceklerdir. Ayrıca, sizlere her yazıda olduğu gibi yeniden hatırlamam gerek ki, kesinlikle internet üzerinde herhangi bir yerde kişisel telefon numaranızı paylaşmayınız! Çünkü, ülkemizdeki en yaygın dolandırıcılık yöntemlerinden biri telefon dolandırıcılığıdır. Sizin de bu sahtekarların kurbanlarından biri olmanızı kesinlikle istemeyiz.

Daha Önce Evden Lavanta Keseleme İşi Yaptınız mı? Eve Lavanta Keseleme İşi Vermek isteyen bir firma temsilcisi misiniz? Ya da Lavanta Keseleme İşi ile ilgili eklemek istediğiniz tecrübeleriniz mi var? Tüm bunların hepsini yine aşağıda bulunan yorum kısmına ekleyerek fikirlerinizden ve tecrübelerinizden diğer kullanıcıların faydalanmasına yardımcı olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Evden Lavanta Keseleme İşi Veren Firmalar ve Telefonları” üzerine 13 yorum

 1. Melek dedi ki:

  Bu işe ihtiyacım var

 2. AYDAN dedi ki:

  ANTALYA’DA YAŞIYORUM.EVDEKİ BOŞ ZAMANIMI DEĞERLENDİRMEK İSTİYORUM.BU TÜR İŞLERE BECERİM VAR.BANA ULAŞIRSANIZ SEVİNİRİM.

 3. kader utaş dedi ki:

  Çok ihtiyacım var ,hem beceri kabiliyetim ve sabrım var,maddi açıdan çok ihtiyacım var dönerseniz mutlu olurum

 4. şerife dedi ki:

  Bu işe ihtiyacım var lutfen cvp verin

 5. sema dedi ki:

  Bende yapmak istiyorum

 6. sema dedi ki:

  Bende yapabilir im

 7. sema dedi ki:

  Bende yapabilir im banada iş verin lütfen

 8. sema dedi ki:

  Bende yapabilir im banada iş verin lütfen ..

 9. Gizem dedi ki:

  Evde ek iş istiyorum

 10. Esra dedi ki:

  Bu ise ihtiyacim var

 11. Nazan dedi ki:

  Elazığ bu işi yapmak istiyorum

 12. Elif dedi ki:

  Antalyada ikamet ediyorum.elim cok yatkindir.donus yaparsaniz sevinirim.

 13. Serife kaypak dedi ki:

  Antalya merkezde oturuyorum evde yapılabilecek işe ihtiyacım var sizi mahcup etmem emin olun

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir