Evden Kutu Katlama İşi Veren Firmalar ve Telefonları

Ek İş Veren Firmalar admin

Ev hanımları, emekliler, öğrenciler ve bilimum evden ek iş imkanları arayan insanlar, işte tam olarak size göre bir iş: Evden Kutu Katlama İşi. Bildiğiniz gibi, ülkemizde son dönemlerde artan işsizlik oranı ve devamlı pahalılaşan hayat şartları da göz önünde bulundurulunca, birçok insan borçlarını ödemek ya da ekstra harcamalar yapabilmek için evden ek iş yapmak zorunda kalıyorlar. Ben de bu yazıyı kaleme alırken aslında sizlerle aynı kaderi paylaşan biri olarak kesinlikle Evden Kutu Katlama İşi yapmanızı önerebilirim.

Evden Kutu Katlama İşi Nedir? Bu İş Nasıl Yapılır?

Bildiğiniz gibi, şirketlerin neredeyse tümü, lojistik işlerinde mallarını toptan satmaları gerektiğinden dolayı büyük kolilere ve kutulara ihtiyaç duyarlar. Her ne kadar bu işi yapan makinalar bulunsa da, bazen bu işlerin insan eliyle yapılması gerekliliği duyulmaktadır. Sizler de, firmaların bu ihtiyaçlarını gidermek için kutu katlayarak hem onlara yardımcı oluyorsunuz hem de kendinize ek gelir üreten bir işte çalışmış oluyorsunuz. Yani Amerikalıların da dediği gibi, ortada bir win-win situtation (kazan-kazan durumu) oluyor.

Evden Kutu Katlayarak Kaç Para Kazanırım?

Tam olarak dediğim gibi hem firmaların hem de sizin kazançlı bir durumda olduğunuz bu halde, kutu katlama işi yaparak borçlarınızı ödeyebiliyorsunuz, hatta borçlarınızı ödemekle kalmayıp belki de normal koşullarda hiçbir şekilde satın alamayacağınız güzel bir elbiseyi alabiliyorsunuz. Neyse, sadede gelecek olursak, evde kutu katlama işinden yaklaşık olarak 750 lira ile 1200 lira arasında kazanç elde edebilmeniz mümkün. Bu fiyat aralığı da firmaların ihtiyaç duyduğu kutu sayısıyla doğru orantılı oluyor. Eğer ihtiyaç sayısı yükselirse, kazancınız da dolayısıyla doğru orantılı olarak yükselmiş oluyor. Ancak kutu ihtiyacı yüksek olmayan durumlarda kazancınız da biraz daha düşük olabiliyor. Ama yine de, çok yüksek olasılıkla aylık kazancınız eğer işinizi düzgün yaparsanız 750 liranın altına kolay kolay düşmez diyebiliriz.

Evden Kutu Katlama İşi Veren Firmalara Nasıl Ulaşırım?

Ülkemizin neredeyse her şehrinde, özellikle de gıda endüstrisinin yüksek oranda bulunduğu şehirlerimizde firmalar eve kutu katlama işi veriyorlar. Bu firmalara eş dost aracılığıyla ulaşabileceğiniz gibi sitemizde aşağıda bulunan yorum bölümüne mail adresinizle birlikte bu işi yapmayı ne kadar istediğinizi belirterek varsa önceki iş tecrübelerinizden de kısaca bahsederek firmaların size ulaşmalarını sağlayabilmeniz mümkün. Yalnız, kendinizle ilgili verdiğiniz bilgiler sırasında, kişisel telefon numaralarınızı yazmamanız önemle rica olunur! Bildiğiniz gibi, ülkemizdeki en yaygın dolandırıcılık biçimi telefon dolandırıcılığıdır, sizin de bu tür durumlarla karşılaşmamanız için bu uyarıyı yapmak durumundayız.

Daha önce Evden Kutu Katlama İşi yaptınız mı? Evlere Kutu Katlama İşi Veren Firma temsilcisi misiniz? Kutu Katlama İşi ile ilgili paylaşmak istediğiniz tecrübeleriniz mi var? Tüm bunları yine aynı şekilde alt tarafta göreceğiniz yorum bölümüne ekleyerek fikirlerinizden ve deneyimlerinizden faydalanmamıza yardımcı olabilirsiniz. Son olarak, sitemizde daha önce yazmış olduğumuz Evden Lavanta Keseleme İşi Veren Firmalar ve Telefonları hakkındaki yazıya da göz atmanızı öneririz.

Diğer evden ek iş imkanlarını kaçırmamak için sitemizi tekrar ziyaret etmeyi unutmayın!

İlgili kelimeler:

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Evden Kutu Katlama İşi Veren Firmalar ve Telefonları” üzerine 1 yorum

  1. Esin kuyumlu dedi ki:

    Merhaba antalya da bu işi yapmak istiyorum .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir