Evden Kına Paketleme İşi Veren Firmalar ve Telefonları

Evde Ek İş admin

Evde boş boş oturmaktan sıkıldınız ve evde geçirdiğiniz boş vakitlerinizi de ek gelir elde edebileceğiniz işler yaparak değerlendirmek istiyorsunuz; Evden Kına Paketleme İşi tam olarak size göre bir iş. Bildiğiniz üzere kına gecesi geleneği, kültürümüzün göz ardı edilemeyecek derecede önemli bir parçası. Evlilik öncesi, sünnet öncesi, ya da buna benzer önemli günlerde hepiniz muhtemelen bir kına gecesi etkinliğine katılmışsınızdır ve çok yüksek olasılıkla Yüksek Yüksek Tepelere türküsü söylenirken buna eşlik etmeyi de göz ardı etmemişsinizdir diye düşünüyorum.

Evden Kına Paketleme İşi Nedir?

İşte tam olarak bu katıldığınız kına gecesi etkinliklerinde doğal olarak gelen misafirlere paketler içinde kına dağıtıldığını da biliyorsunuzdur. Evden Kına Paketleme İşi Veren Firmalar da bu gecelerde dağıtılacak olan kına paketleriyle ilgili talebi karşılamak için evden ek iş yapmak isteyen insanlara ihtiyaç duyuyorlar. Sizler de bu firmalarla iletişime geçip evde geçirdiğiniz boş zamanlarınızı televizyon programları izleyip zaman öldürmek yerine değerlendirip hem kendinize bir meşgale edinmiş oluyorsunuz hem de bir yandan kına paketleyerek gelir elde edebiliyorsunuz. Özellikle ev hanımlarının yapmak istediği bu işle birlikte ekonomik özgürlüğe kavuşarak kendinize almak istediğiniz ve yaklaşan kına gecesinde giymek istediğiniz güzel bir elbise için eşinizin eline bakmak zorunda kalmıyorsunuz.

Evden Kına Paketleyerek Ne Kadar Kazanabilirim ?

Kına paketleme işinde genellikle ücret paket başına ödenir ve aldığınız işi teslim ettiğinizde paranızı bir bütün olarak alabilirsiniz. Paket başına ücret, hazırlanan paketin kalitesine göre değişmekle birlikte 50 kuruştan 2 liraya kadar değişebilmektedir. Yani, eğer daha kaliteli işler yaptırmak isteyen bir firmayla çalıştığınızı ve günde 50 paket kına hazırladığınızı da düşünürsek günlük 100 lira gibi bir meblayı kazanıp mağazada beğendiğiniz kıyafeti birkaç gün içerisinde rahatça satın alabileceğinizi iddia edersek yanılmış sayılmayız.

Evden Kına Paketleme İşi Veren Firmalara Nasıl Ulaşabilirim ?

Bu firmalara ulaşmak için sitemizde aşağıda gördüğünüz yorum kısmına adınızı ve mail adresini yazmanız yeterli olacaktır. Ayrıca, hiçbir şekilde kişisel telefon numaranızı paylaşmamanızı önermeyi kendime görev biliyorum. Çünkü malesef her gün yüzlerce kişinin telefon dolandırıcılıklarına maruz kaldığı bir ülkede yaşadığımızın bilincindeyiz ve sizlerin de bu konuda mağdur olmamanız için bu uyarıyı eklemeliyiz. Ayrıca, evden ek iş ararken rastlayabileceğiniz ve uzak durmanız gereken sahtekarlık ve dolandırıcılık kokusu barındıran tekliflerden kaçınmanız için yazdığımız önerilerle dolu yazımıza da göz atarsanız sizler için faydalı olacağına inanıyorum.

Son olarak, Evden Kına Paketleme İşi ile ilgili önerilerinizi de yorum kısmına eklerseniz bundan hem bizler hem de sizin gibi bu işi yapmak isteyen insanların faydalanacağını hatırlatmak isterim.

İlgili kelimeler:

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Evden Kına Paketleme İşi Veren Firmalar ve Telefonları” üzerine 3 yorum

  1. cansel dedi ki:

    artvin merkezde oturuyorum evde kına paketleme yapabilirim

  2. Seydanur yilmaz dedi ki:

    Burdur bucakta ikamet etmekteyim paraya ihtiyacım olduğundan dolayı ek iş arıyorum yardımcı olursanız cok mutlu olurum şimdiden teşekkür ederim

  3. Ayşe dedi ki:

    dantel den anlıyorum işi zamanında bitirebiliri Elazığ da yaşıyorum davetiye katlama işi, paketleme işi nikah şekeri işi, poşet katlama işi, kına paketleme, tesbih yapımı, toka paketleme ayrıca evde her türlü yemek yapılır içli köfte Harput köfte baklava börek

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir