Evde Gelin Buketi İşi

Ek İş İlanları admin

Evde para kazanmak artık sizin için hayal olmayacak. Evde para kazanmak istiyorsanız Evde gelin buketi işi sizin için ideal bir iş olabilir. Özellikle eliniz bu tür işleri yatkınsa ve evde çok fazla boş vaktiniz varsa sizde bu boş vakitlerinizde gelin buketi yaparka para kazanabilirsiniz. üstelik çalışam performansınıza göre kazandığınız para artacak ve aylık çok iyi paralar kazanabileceksiniz. Sizde bu işlere göz atmak istiyorsanız ve iş hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız bu işi size sunan firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Evde gelin buketi işi için ilk olarak firmalar ile iletişime geçmeniz gerekiyor. Firmalar ile iletişime geçtikten sonra firmalar gelin buketi yapmak için gerekli olan tüm malzemeleri evinize kadar getireceklerdir. Personeller aynı zamanda gelin buketinin tamamlanmış bir örneğini de sizlere vereceklerdir. Bu sayede gelin buketlerinin tamamlanmış halini görebileceksiniz. Ayrıca gelin buketlerini doğru bir şekilde yapabilmeniz için personeller tarafından size gerekli bilgiler verilecektir.

Evden gelin buketi işi ile aylık ne kadar para kazanacağınızı merak ediyorsanız kazanacağınız para günlük ne kadar gelin buketi yaptığınıza göre değişecektir. Eğer gelin buketinden 2 TL para kazanırsanız günlük 10 tane yaptığınızı varsayarsak günlük 20 aylık ise 600 TL gibi bir para kazanabileceksiniz. Eğer sizde evde oturduğunuz yerden para kazanmak isterseniz gelin buketi yaparak çok kolay bir şekilde para kazanabilirsiniz.

UYARI: Firmalarla iletişim kurmak için mail adresinizi yorum olarak bırakabilirsiniz. Lütfen cep telefonu ve kişisel bilgilerinizi paylaşmayın. Bu gibi durumlarda tüm sorumluluk, yorumu yapan kişiye aittir. Sitemiz bu gibi durumlarda hiç bir sorumluluk kabul etmemektedir.

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Evde Gelin Buketi İşi” üzerine 6 yorum

 1. gamze dedi ki:

  Sakarya

 2. Ahmet aydin dedi ki:

  Bnde bu isi yapmak istyorm ailmle

 3. Ayşe dedi ki:

  Lütfen ulasırmısınız ek iş olarak yapmakta kararlıyım ılgınıze tesekkur ederim

 4. elif ivecen dedi ki:

  Antalya kepez ilçesinde ikamet ediyorum. 23 yaşında ve evliyim. ön lisans mezunuyum ev hanımıyım. evde yapabileceğim iş bakıyorum. boncuk,tekstil,keçe,nikah şekeri,magnet,süsleme,kutu becerilerim vardır… görsel anlamda yatkın olduğum için bu tarz işleri severek ve titizlikle yapabiliyorum. elinizde iş varsa evde yapabileceğim severek yardımcı olabilirim 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir