Evde Ek İş Yapmak İstiyorum

Ek İş Veren Firmalar admin

Günümüz itibariyle iyi bir yaşama sahip olabilmek gerçekten zordur. Hele bir de atadan bir miras kalmamışsa. Bu yüzden bizim yapacağımız şey düzenli olarak çalışarak bir yerlere gelmektir. Ancak çoğumuz işimizden yeterince para kazanamamaktayız. Bu da bizi yeni arayışlar içine sürüklemektedir. Buda doğal olarak ek iş yapmaktır. Ek iş bulmak pek fazla zor değildir. Yakınlarımız, arkadaşlarımız aracılığıyla birçok ek iş bulabiliriz. Bunun yanı sıra İnternet, gazeteler, kartvizitler yoluyla birçok ek işe ulaşabiliriz. Özellikle İnternet aracılığıyla bir tık ile ek iş sahibi olabiliriz. Dediğimiz gibi part time iş bulmak sorun değildir. Sorun şu ki acaba bu iş bizim ihtiyaçlarımızı karşılayabilecek mi? Eğer size pek bir faydası yoksa hiç bulaşmamanızı öneririm.

Eve ek iş veren firmalar

Zira ek işler insana hem bedensel olarak hem de ruhen zararlar verir. Bu yüzden bulacağımız işi titizlikle seçmeliyiz. Çalışma saatleri şu andaki işimize göre olmalıdır. Ayrıca ücretine de dikkat etmeliyiz. Yani kısacası ‘’Geç olsun ama iyi bir şey olsun’’ demeliyiz. Bunun yanında evlere ek işveren firmalarda bayağı çoktur. Benim size tavsiyem dışarda çalışmaktansa evinizde çalışmanızdır. Bu evlere ek işveren firmalar da kolay kolay paranız kalmayacaktır. Zira evlere ek işveren firmalara genel olarak günlük çalıştıkları için işçilerin ücretlerini kolayca ödeyebilmektedir.Evlere ek işveren firmalara özellikle ev hanımları büyük ilgi göstermektedirler. Bütün gün evde boş boş kadın filmleri, programları izlemektense ailelerinin bütçelerine katkıda bulunmaya çalışırlar. Böylelikle hem zaman geçirirler hem de para kazanırlar. Bunun yanında evde çalışmak istemiyorsanız bu firmalar sizi iş yerlerine de götürmektedirler. Burada bizim yol ve yemek masraflarımızda kesinlikle onlara aittir. Size de bu firmalarla çalışmanızı öneririm.

Eve ek iş veren firma numaraları

Konunun altındaki yorum yerine  isim, Mail adresi ve yaşadığınız şehri yazarak evlere ek iş veren firmaların size ulaşmasına yardımcı olabilirsiniz.

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Evde Ek İş Yapmak İstiyorum” üzerine 4 yorum

 1. selda dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorum

 2. Mine dedi ki:

  Manavgat ilçesinde yaşıyorum.Evde kına nikah şekeri ve sabun gibi işlerde yardımcı oluruz çevrem kalabalık kısa sürede verilen işi yaparız

 3. Songül yaren yavuz dedi ki:

  Adanada yaşıyorum evde ek iş yapmak istiyorum

 4. Çiğdem dedi ki:

  Manisa soma da yaşıyorum sürekli evdeyim işe ihtiyacımvar lütfen yardımcı olurmusunuz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir