Afyonkarahisar Evde Ek İş İlanları

Ege Bölgesi admin

Ekmek kadayıfı, sucuğu ve kaymağı ile meşhur olan Afyon, yani nam-ı diğer Afyonkarahisar turizm ve termalleri ile sürekli anılmakta olan tarihi bir şehirdir. Turistlerin en çok şehirde bulunan sıcak su kaynaklarından ötürü her sene ziyaret edildiği ve geri döndüklerinde mutlaka yanlarında Afyon’un meşhur lokumunu yanlarında götürmektedirler. Afyonkarahisar, birçok şehre köprü görevi görerek yön rehberi olarak da bilinmektedir.

AFYONKARAHİSAR’IN BELLİ BAŞLI GEÇİM KAYNAKLARI VE EKONOMİSİ

Afyon’da gelişmiş olan sanayi birçok kişinin istihdam görmesini sağlarken, her sene gelen turist ve Kocaeli üniversitesine okumak için gelen öğrenciler sayesinde Afyon’da yaşayan birçok vatandaşımız komi, garson veya diğer restoran personel kademelerinde kendilerine iş imkânı bulmuşlardır. Özellikle’de öğrencilerin çokluğundan dolayı, birçok kafe oldukça iyi iş yaparak geçimlerini bu sayede sağlamaktadırlar. Termal ve turizm’in yoğun istihdam ve ekonomi kazandırdığı bu şehirde, ayrıca mermer yatakları sayesinde de geçim sağlayan birçok kişi bulunmaktadır. Ülkemizin her bölgesine mermer ticareti yapmakta olan Afyon, şehirde yaşayan birçok kişiyi de bu alana doğru çekmiş ve ekonominin yükselmesinde büyük rol oynamıştır. Afyon, mermerleri sayesinde pek çok fuar içerisinde sanayisinin ne kadar güçlü olduğunu göstererek kendinden sıkça bahsetmektedir.

Afyon kira ücretleri

Ayrıca birçok ile göre kiralarında baya ucuz olduğu ve bu sayede insanların daha rahat bir hayat yaşamalarına olanak sağlandığı bilinmektedir. Kiralar kadar yiyecek içecek ve diğer tüketim ürünlerinin de normal standart fiyatlarında olup, belirli günlerinde sürekli indirim yapılarak herkesin faydalanması sağlanmaktadır. Bu yüzden birçok insanın bu şehirden korkması oldukça anlamsız ve farklı bir düşüncedir. Çünkü hem istihdamın sağlanmasının geniş olduğu hem de bu denli ekonomik bir alanda yaşanması güç olmadığı görülmektedir.

AFYONKARAHİSAR’DA EV YAPILABİLECEK EK İŞ İMKÂNLARI NELERDİR?

Gününün birçok saatini evde geçiren ev hanımları, eşlerine ve diğer ev halkının ihtiyaçlarını gidermek için çeşitli ek iş imkânları üzerine çalışmalar yapmaktadırlar. Afyonkarahisar’da ise genellikle iğne oyası veya havlu kenarı süsleme gibi ek işler yapılmaktadır. Ayrıca Afyon’da ağzı açık ve bükme işleri yaparak evin ihtiyaçları doğrultusunda ekonomisine destekte bulunabilirsiniz.

İlgili kelimeler:

Sosyal Ağlarda Paylaş

“Afyonkarahisar Evde Ek İş İlanları” üzerine 2 yorum

  1. emine dedi ki:

    havlu kenari.yapa bilirim yelek falan sinanpasa kirkada oturuyorum

  2. Suheyla dedi ki:

    Evde paketleme isi yapabilirim donus yaparsaniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir